MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12868496

nr 1286 8496

Sekretär

sengustaviansk stil, 1800-tal, kompletterade ben. Bredd: 97. Djup: 42 cm, höjd: 119 cm

Kondition: låda saknas slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:02:29

4/11 17:44:57 1      Vinnande bud
4/11 19:06:13 1      justering av budtak